Reference


Vaříme pro velké banky, startupy i neziskovky.

"

Chci Vám za sebe i za svou ženu poděkovat za Vaše služby. Neznali jsme Vás a zkusili naslepo. A musím smeknout, protože jsme byli maximálně spokojení, jak s kvalitou a úpravou, tak s cenou. Dostalo se nám během večera za catering mnoho komplimentů od našich hostů a tímto Vám je s upřímným poděkováním vyřizujeme, protože patří Vám. Rádi si tuto zkušenost nenecháme pro sebe a určitě Vašich služeb v budoucnu využijeme znovu.

PhDr. Petr FEJK
předseda představenstva a hlavní manažer projektu Park Orbis Pictus

"

Pro eventy klientů našeho hausbótu PORT X jsme potřebovali něco stejně unikátního jako je prostor sám... MUSA catering v sobě spojuje všechno, co jsme hledali. Osobní, ale přitom velmi profesionání přístup menší firmy, kreativitu, hravost, nadčasovost, spolehlivost...nabídku vždy přesně přizpůsobí jednolivým akcím, ať už to byla tisková konference Airbnb, Reima, Pilsner nebo Ravak.. a přidají něco navíc. Vizuálně je vše vždy dokonalé a stejně tak chutné. Naprostá spokojenost. I proto s Vámi rádi pravidelně spolupracujeme již druhý rok.

Hana Otevřelová
spolumajitelka PORT X

"

Proč jsem si Vás vybrala? Design jídla, osobní přístup, z Vašich mailů nebyl cítit konglomerát, ale lidskost a vstřícnost. Nabídka sladkostí a chlebíčků byla velmi zajímavá, co se typů a druhů týká. Ve Vaší kalkulaci jsem se vyznala, byla jednoznačná bez toho, abych celkovou sumu musela sama počítat, jako u jiných firem. Flexibilita v nabídce, když jsem potřebovala něco změnit - a necítila jsem z mailů, že Vás to štve, nebo že obtěžuji. V osobním kontaktu jste byly velmi milé, klidné, komunikativní. Působíte velmi moderně a svěže a ustojíte v klidu dav 200 žen :). Co mám zkušenosti z jiných konferencí - žádná z firem, co nabízí coffee breaky, nikdy nikomu nedovolí si kafe či dobrotu vzít dřív, než coffee break začne, a to vy jste s tím neměly vůbec žádný problém!

Mgr. et Mgr. Barbora Richtrová
pořadatelka Klinicko-logopedické sympozium

"

Využili jsme služeb MUSA skrze pořádání APInauts, historicky prvního jednodenního festivalu České spořitelny o tom, proč a jak by se měla a jak už se konkrétně otevírá třetím stranám! FinTech akce sezony, koncept jak s ajťáky (hackathon), tak špičkami obchodu FinTechu (konference). Spolupráci si nemůžu vynachválit, oceňuji zejména velmi osobní a empatický přístup od samotného začátku v navnímání očekávání, to že se nezalekli ani specifické sklady sortimentu), že mi byli vždy "k ruce" a partnersky mi pomáhali ošetřovat možná produkční rizika tzn. aktivní, nikoli reaktivní přístup. V neposlední řadě celý tým pro daný den. Obsluha nesmírně příjemná, usměvavá, proklientská, což majoritní pánské publikum hojně pozitivně přijímalo, stejně jako kvalitu surovin. S takovými parťáky je radost spolupracovat!

Tomáš Žďára
New business developer Česká spořitelna

"

Opět jsem si potvrdila, že jídlo bylo kreativní, skvělé a ochota z Vaší strany úžasná. Tedy těším se na další spolupráci. A hlavně nechutnalo jen mně, ale chvála přišla i z více stran.

Denisa MAŠKOVÁ
personal assistant Yemi A.D.

"

Chtěla jsem vám moc poděkovat a říci, že vše bylo naprosto vynikající. Jídlo bylo výborné, všichni zaměstnanci byli nadšení a nešetřili chválou. Ted nemám jinou šanci než zase objednat vás! Ještě jednou moc děkuji.

Eva Petrásková
Facilities administrator Dimension Data

"

Domácí hospic Cesta domů je financován z velké části dárci, jejichž přízně si velmi vážíme a každoroční setkání s nimi je proto pro nás velmi důležitou událostí. Letos jsme pro spolupráci zvolili MUSA catering a byla to volba nejlepší. Pohoštění, které pro nás připravili, i servis, který akci a její přípravy provázel, byl vynikající, naprosto bezchybný a pružný, pokud bylo potřeba. Naši hosté byli velmi spokojeni a my s nimi. Vřele doporučujeme služby MUSA Catering a těšíme se na další příležitost ke spolupráci!

Mgr. Lenka Váňová
Koordinátorka programu pro veřejnost Cesta domů o.s.

Probereme i vaši akci?

Udělejte první krok hned teď

Popište nám, co plánujete, a my se do 2 dnů ozveme zpět.